ایمیل: info@archmahan.com                           تلفن: 01154281650

قوانین و مقررات

 

 

قوانین و مقررات گروه مهندسی بنیان عمران و معماری ماهان

 

  • گروه مهندسی بنیان عمران و معماری ماهان تابع کلیه قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران ، از جمله قانون تجارت الکترونیک ، قانون تجارت و کلیه قوانین و اصول وب سایت های رسمی کشور است
  • امکان دارد قوانین مندرج دراین صفحه، در به روز رسانی های آتی تغییر کند، لذا در صورت استفاده مکرر از سایت مسئولیت به روز بودن اطلاعات و مطالعه تغییرات به عهدهء کلیه کاربران است.
  • تمامی قوانین و شرایط مذکور در زمان فورس ماژور که عمل به تعهدات برای گروه ماهان و کاربر غیر ممکن است، کن لم یکن تلقی خواهد شد. فورس ماژور یا قوه قهریه به شرایطی گفته می شود که عدول از تعهد، خارج از حیطه قدرت متعهد و تحت تاثیر عوامل طبیعی و غیر طبیعی از جمله جنگ ، زلزله، سیل و … ، غیرقابل پیش‌بینی و غیرقابل اجتناب باشد.
  • گروه ماهان ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، گروه ماهان می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
  • در صورتی که توسط کاربر هرگونه فعالیتی خارج از حوزه قوانین و مقررات جاری کشور و قانون تجارت الکترونیک انجام گیرد، گروه ماهان حق استفاده از اطلاعات ثبت شده جهت پیگیری های قانونی را برای خود محفوظ می دارد.
  • با توجه به اینکه گروه ماهان از پروتکل ها و روش های امنیتی رایج در کشور جهت حفظ امنیت اطلاعات کاربران استفاده می کند، در صورت نفوذ بدافزارها یا اشخاص و سرقت اطلاعات اعم از اطلاعات کارت های بانکی از این سایت مسئولیت آن با شخص سوءاستفاده کننده و مجرم خواهد بود. بدیهی است گروه ماهان اینگونه موارد را به صورت قانونی پیگیری خواهد کرد.
  • در صورتی‌که گروه ماهان تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد، میبایست سقف مبلغ خرید جهت استفاده از تخفیف رعایت شود ، اگر به هردلیلی درخواست حذف کالایی از سبد خرید را داشته باشید و مبلغ سفارش از سقف تعیین شده پایین تر بیاید تخفیف از بین خواهد رفت.
  • مبدا بار مرسوله درب انبار کارخانه است. حمل توسط باربری انجام می گیرد و هزینه حمل و نقل به عهدهخریدار

    می باشد.

 

حریم خصوصی

گروه ماهان ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های این گروه قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، گروه ماهان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و گروه ماهان تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

حفظ و نگهداری رمز ورود بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. گروه ماهان هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

 

رویه های ارسال سفارش

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 48 تا 96 ساعت است. البته در بیشتر موارد این دوره تحویل بین ۳ تا ۴ روز کاری خواهد بود.

از کاربران گرامی تقاضا می شود هر گونه اختلال را از طریق ایمیل info@archmahan.com  اطلاع رسانی نمایند.

تلفن های دفتر مرکزی در ساعات اداری پاسخگوی کاربران محترم می باشد.

 

با تشکر از اعتماد شما

 

 

error: محتوای سایت قابل کپی برداری نمی باشد